Cikkek

Fogadóórák

Fogadóóra időpont foglalásához be kell jelentkezni a honlapon, melyhez előzetesen regisztrálni szükséges.

Következő fogadóórák időpontja: 2019. április 15-17.
Bejelentkezni 2019. április 8., hétfő 10 órától, 2019. április 12., péntek 10 óráig lehet.

Kérjük azokat a szülőket, akik időpont hiányában nem tudnak valamelyik tanárral találkozni fogadóórán, telefonon egyeztessenek pótmegbeszélési időpontot!

További információk a jelentkezéshez



Foglalásához kérjük, kattintson a tanár nevére, majd válasszon egy időpontot!

  O.f. Szaktárgy  Időpont Hely
Dóra Zoltán igazgató biológia egyeztetett időpontban: +36-1-225-0506
Czitronyiné T. Ágnes igh. testnevelés egyeztetett időpontban: +36-1-225-0506
Bartal Veronika   matematika, testnevelés hétfő  2.a
Bede Zsolt 6.a testnevelés, term.ism. hétfő 6.a 
Bedéné Jászai Mária 7.c természetism., biológia, földrajz, testnev.   hétfő 6.c
Blazsek Andrea 8.a ének, dráma és tánc szerda Bárdos 
Borosnyay Katalin 2.a tanító  szerda 2.a 
Csapodiné Mihályi Csilla   hittan kedd 4.a
Darányiné Egri Anikó 4.b tanító hétfő 4.b 
Fehér Noémi 6.c néptánc kedd 6.c 
Fehér Király Zsófia   testnevelés szerda 3.a
Fucskóné Veres Krisztina 4.a napk. napközis nevelő, rajz, technika elmarad
Fülöpné Soltész Erika 2.b napk. napközis nevelő, hittan kedd 2.b 
Gelleyné Horváth Judit 2.a napk.  napközis nevelő szerda 2.a 
Hajdu Hajnal   fizika kedd 5.c 
Hock-Lupták Réka 3.a tanító hétfő 3.a
Jablonszky Lajosné   angol  kedd  5.b 
Joláthyné Parti Rita 6.b informatika betegség miatt elmarad
Kisdi Eszter 1.a napk. napközis nevelő kedd 1.a 
Kissné Berecz Judit 1.c tanító  hétfő 1.c 
Komáromi Jánosné   hittan  kedd 4.b
Komáromi Tímea   fizika egyeztetett időpontban: +36-1-225-0506 
Kovács Barbara 1.b napk. napközis nevelő szerda 1.b
Kovácsné Serényi Petra   vizuális kultúra, technika hétfő kézműves t.
Lantosné Megyesi-Schwartz Dóra   ének hétfő 1.b 
Legeza Erika   matematika szerda 6.c
Mandl Katalin 4.a tanító  szerda 4.a 
Märle Tamás 8.b történelem kedd 6.c
Medvegy Krisztina 2.b tanító  szerda 2.b 
Mészáros Katalin   angol kedd 3.b
Morvayné Vígh Viktória 5.a matematika, kémia kedd 6.a
Nagy Ildikó 1.a tanító  betegség miatt elmarad
Németh Ildikó 1.b tanító  szerda 1.b 
Németh Katalin Zsófia   angol szerda 5.b
Ribiánszky Józsefné   biológia, term.ism. szerda 6.a 
Rideg Anna 7.a hittan, magyar, dráma és tánc kedd 2.a 
Roszmuszné Harmann Csilla   magyar, dráma és tánc hétfő 2.b 
Róthné Nagy Boglárka 3.b napk. napközis nevelő hétfő 3.b
Schön Boglárka 3.a napk. napközis nevelő, ének hétfő 3.a 
Selmeczy Csilla 4.b napk. napközis nevelő, rajz hétfő 4.b 
Stróbl Kristófné 5.b magyar  hétfő 5.b 
Vágó Edit 3.b tanító  hétfő 3.b 
Varga-Iványi Bernadett 1.c napk. napközis nevelő hétfő 1.c
Dr. Zarándné Krafcsik Ildikó 5.c angol hétfő 5.c