Versenyeredményeink 2023-24.
Versenyeredményeink 2023-24. tanév
Alsó tagozat |
Bolyai Anyanyelvi csapatverseny 3. évfolyamon 3. lett, és ezzel az országos döntőbe jutott Kusnyár Orsolya, Majoros Lenke, Felkészítő tanár: Borosnyay Katalin Országos forduló A 3.a csapata 20. helyezést ért el: Kusnyár Orsolya, Majoros Lenke, Kurcz Mária, Nényei Eszter. Felkészítő tanár: Borosnyay Katalin
Bolyai matematika csapatverseny körzeti forduló 3. évfolyamon 2. lett, ezzel döntőbe jutott: Győry Dániel, Balogh Ádám, Szmola Eszter, Polgár Benedek 3.b 5. lett: Taczman Dénes, Zavacsán Soma, Komáromi Hetény, Kurcz Mária 3.a 4. évfolyamon 6. lett: Komáromi Magor, Kisfaludy Levente, Monostori Sámson, Kallivoda-Koltay Ábris Felkészítő tanár: Boldvai Sarolta, Róthné Nagy Boglárka
Bolyai természettudományi csapatverseny körzeti forduló 4. évfolyamon 5. lett: Liszkay Júlia, Majsai Attila, Sarkadi Bonifác, Szilágyi Balázs Felkészítő tanár: Vágó Edit
Zrínyi Ilona matematikaverseny körzeti forduló 4. évfolyamon 3. lett, országos döntőbe jutott: Kisfaludy Levente Felkészítő tanár: Róthné Nagy Boglárka
Dugonics András matematikaverseny döntöbe jutott 4. évfolyamon: Kisfaludy Levente Felkészítő tanár: Róthné Nagy Boglárka
országos 2. lett 4. évfolyamon: Kisfaludy Levente Felkészítő tanár: Róthné Nagy Boglárka
Komplex anyanyelvi verseny 4. évfolyam 4. évfolyamon 3. lett: Takács Berta 4.b Felkészítő tanár: Vágó Edit
Katolikus Iskolák Versmondó versenye
2. hely: Halbauer Klára 4.a 3. hely: Kautny Júlia 1.a
|
Felső tagozat |
Bolyai Anyanyelvi csapatverseny 5. évfolyamon: 4. helyezést ért el Bucsi-Szabó Lőrinc, Polgár Sára, Tóth Barbara, 6. évfolyamon: 4. lett Keszthelyi Roland, Komárik Róza, Miseje Lilla, Miskolczy Veronika 7. és 8. évfolyamon a körzetben az első két csapat mind pasás lett és a döntőbe jutott! 7. évfolyamon: második helyezést ért el, 5 ponttal lemaradva az első csapattól Deák Júlia, 8. évfolyamon: első lett Juhász-Matafán Jácint, Keszthelyi Botond, Liszkay Bella, Országos döntő Csapataink fej-fej mellett versenyeztek eddig is, végül a 3. és a 4. helyet szerezték meg! A 3. helyezett csapatunk maximális szóbeli pontszámot ért el. A tanári fődíjat pedig Stróbl Bea néni kapta. Zsolt Levente, Sass János, Ágoston Lilla, Juhász Johanna, Juhász-Matafán Jácint, Keszthelyi Botond, Szentirmai Réka, Liszkay Bella 8. évf.
Kerületi Kazinczy-verseny Szathmáry Bendegúz 6.c 1. hely Halbauer Kamilla 8.a 1. hely
Bolyai matematika csapatverseny körzeti forduló 5. évfolyamon 2. lett, ezzel döntőbe jutott: Lerchner Hunor, Vatay-Nemere Botond, Bucsi-Szabó Lőrinc, Polgár Sára 6. lett: Szőke Emma, Tóth Barbara, Subai Györk, Kurcz Illés 6. évfolyamon 1. lett, döntőbe jutott: Antus Áron, Keszthelyi Roland, Lerchner Ákos, Mohácsy Domonkos 6. lett: Palugyay-Masát Márton, Némethy Gyula, Németh Márton, Zsolt Katalin 7. évfolyamon 1. lett, döntőbe jutott: Nényei Gyöngyvér, Makovsky Júlia, Szabó Karolina, Polgár Borbála 8. évfolyamon 2.lett, döntőbe jutott: Ágoston Lilla, Juhász Johanna, Sass János, Zsolt Levente
országos döntő 5. évfolyamon 17. lett: Lerchner Hunor, Vatay-Nemere Botond, Bucsi-Szabó Lőrinc, Polgár Sára 6. évfolyamon 7. lett: Antus Áron, Keszthelyi Roland, Lerchner Ákos, Mohácsy Domonkos 7. évfolyamon 7. lett: Nényei Gyöngyvér, Makovsky Júlia, Szabó Karolina, Polgár Borbála 8. évfolyamon 11. lett: Ágoston Lilla, Juhász Johanna, Sass János, Zsolt Levente
Bolyai természettudományi csapatverseny körzeti forduló
5. évfolyamon 1. lett, döntőbe jutott: Brolly Eszter, Lerchner Hunor, Ribiánszky Johanna, Subai Györk 2. lett, döntőbe jutott: Bucsi-Szabó Lőrinc, Polgár Sára, Szőke Emma, Vatay-Nemere Botond 6. évfolyamon 1. lett, döntőbe jutott: Fülöp Erika, Rechtorisz Mátyás, Schmidt Júlia Lelle, Tóth Sebestyén 2. lett, döntőbe jutott: Ágoston Hanna, Halbauer Tímea, Mátraházi Benedek, Mihalkov Zsombor 3. lett, döntőbe jutott: Antus Áron, Keszthelyi Roland, Lerchner Ákos, Mohácsy Domonkos 4. lett: Csernyi Levente, Ekler György, Németh Márton, Némethy Gyula 7. évfolyamon 3. lett, döntőbe jutott: Makovsky Júlia Klára, Nényei Gyöngyvér, Polgár Borbála, Szabó Karolina 8. évfolyamon 1. lett, döntőbe jutott: Ágoston Lilla, Ekler Mihály, Juhász Johanna, Keszthelyi Botond 2. lett, döntőbe jutott: Késmárky Dániel, Sass János, Szmola Erik, Zsolt Levente
országos döntő 5. évfolyamon szóbeli fordulóba jutott (országos 1-6 közé), országos 4. hely: Brolly Eszter, Lerchner Hunor, Ribiánszky Johanna, Subai Györk 5.b 13. lett: Bucsi-Szabó Lőrinc, Polgár Sára, Szőke Emma, Vatay-Nemere Botond 5.a 6. évfolyamon szóbeli fordulóba jutott (országos 1-6 közé), országos 1. hely: Antus Áron, Keszthelyi Roland, Lerchner Ákos, Mohácsy Domonkos szóbeli fordulóba jutott (országos 1-6 közé), országos 3. hely: Fülöp Erika, Rechtorisz Mátyás, Schmidt Júlia Lelle, Tóth Sebestyén szóbeli fordulóba jutott (országos 1-6 közé), országos 2. hely: Ágoston Hanna, Halbauer Tímea, Mátraházi Benedek, Mihalkov Zsombor 7. évfolyamon szóbeli fordulóba jutott (országos 1-6 közé), országos 1. hely: Makovsky Júlia Klára, Nényei Gyöngyvér, Polgár Borbála, Szabó Karolina 8. évfolyamon szóbeli fordulóba jutott (országos 1-6 közé), országos 1. hely: Ágoston Lilla, Ekler Mihály, Juhász Johanna, Keszthelyi Botond szóbeli fordulóba jutott (országos 1-6 közé), országos 6. hely: Késmárky Dániel, Sass János, Szmola Erik, Zsolt Levente Felkészítő tanárok: Bedéné Jászai Mária (tanári fődíjat kapta), Dóra Zoltán, Hajdu Hajnal, Morvayné Vígh Viktória
Zrínyi Ilona matematikaverseny körzeti forduló 6. évfolyamon 2. lett, országos döntőbe jutott: Keszthelyi Roland
Csapatban a 6. évfolyamon (Ágoston Hanna, keszthelyi Roland, Lerchner Ákos) 2. helyezést ért el 2. évfolyamon 13. lett: Sarkadi Kristóf 5. évfolyamon 10. lett: Lerchner Hunor 6. évfolyamon 13. lett: Ágoston Hanna 7. évfolyamon 6. lett: Polgár Borbála 8. évfolyamon 11. lett: Juhász Johanna
Dugonics András matematikaverseny Az országos döntőbe évfolyamonként mindössze 10 (néha 11) diák jut be az ország szinte összes katolikus általános iskolájából. Idén iskolánkat a következő tanulók képviselik a döntőben: 5. évfolyamon: Lerchner Hunor (országos 4. lett) 6. évfolyamon: Keszthelyi Roland (országos 3. lett), Tóth Sebestyén 7. évfolyamon: Szabó Karolina (országos 3. lett), Polgár Borbála, Taczman Emma 8. évfolyamon: Juhász Johanna (országos 1. lett), Késmárky Dániel (országos 5. lett), Sass János (országos 2. lett)
Öveges József Kárpát-medencei fizikaverseny Bejutott a megyei/fővárosi fordulóba: 8. évfolyamon: Ágoston Lilla és Juhász Johanna
Teleki Pál Földrajz és Földtan verseny kerületi forduló, továbbjutottak a budapesti fordulóba I. Czibolya Gergely 8.a
II. Nényei Gyöngyvér 7.a
III. Lak Zsófia 7.b
Felkészítő tanár: Bedéné Jászai Mária, Bede Zsolt
Kaán Károly Természetismeret verseny kerületi forduló, továbbjutottak a budapesti fordulóba 5. évfolyam
I. Brolly Eszter 5. b
II. Lerchner Hunor 5. b
III. Polgár Sára
Felkészítő tanár: Bedéné Jászai Mária és Bede Zsolt
6. évfolyam
I. Lerchner Ákos 6. c
II. Ágoston Hanna 6. a
III. Keszthelyi Roland és Sebestyén Vince 6. c
Felkészítő: Bedéné Jászai Mária
Kaán Károly Természetismereti verseny budapesti forduló
1. hely: Brolly Eszter 5.b
6. hely: Tóth Sebestyén 6.c
9. hely: Polgár Sára 5.a
Felkészítő tanár: Bedéné Jászai Mária
Fővárosi vers- és prózamondó verseny kerületi forduló 5-6. évfolyam vers II. Godó Imre 6.a
Felkészítő tanár: Rideg Anna
kerületi forduló 7-8. évfolyam próza II. Bíró Zsuzsanna 8.a
Felkészítő tanár: Stróbl Kristófné
Kazinczy verseny dunántúli döntő Arany jelvény, és különdíj: Halbauer Kamilla 8.a
Felkészítő tanár: Stróbl Kristófné
Kolping iskolák és a budapesti iskolák szavalóversenye
3. hely: Szathmáry Bendegúz 6.c
2. hely: Hidvéghi Mátyás 7.b
3. hely: Plajner Félix 8.b
Felkészítő tanár: Roszmuszné Harmann Csilla, Stróbl Kristófné
Egyházmegyei hittanverseny
Ezüst oklevél: 4.b osztály
3. hely: JobbMadár csapat 6.a (Muhi Szabolcs, Mihalkov Zsombor, Mátraházi Benedek, Fontanini Davide)
Felkészítő tanár: Komáromi Mária és Rideg Anna
Katolikus Iskolák Országos Bajnoksága, párbajtőr
2. hely: Deák Júlia 7.b
|