Fogadóórák

Fogadóóra időpont foglalásához be kell jelentkezni a honlapon, melyhez előzetesen regisztrálni szükséges.

Következő fogadóórák időpontja: 2017. október 16-20.
Bejelentkezni 2017. október 10-én, kedd 10 órától, 2017. október 13., péntek 10 óráig lehet.

Kérjük azokat a szülőket, akik időpont hiányában nem tudnak valamelyik tanárral találkozni fogadóórán, telefonon egyeztessenek pótmegbeszélési időpontot!

További információk a jelentkezéshez



Foglalásához kérjük, kattintson a tanár nevére, majd válasszon egy időpontot!

  O.f. Szaktárgy  Időpont Hely
Dóra Zoltán igazgató biológia egyeztetett időpontban: +36-1-225-0506
Czitronyiné T. Ágnes igh. testnevelés egyeztetett időpontban: +36-1-225-0506
Bartal Veronika   matematika hétfő  6.a 
Bede Zsolt 5.a testnevelés, term.ism.  szerda 5.a 
Bedéné Jászai Mária 6.c természetism., földrajz, testnev.   hétfő 6.b 
Blazsek Andrea 7.a ének szerda Bárdos 
Borosnyay Katalin 1.a tanító  csütörtök 1.a 
Csapodiné Mihályi Csilla   hittan kedd logopédia 
Darányiné Egri Anikó 3.b tanító csütörtök 3.b 
Fehér Noémi 5.c néptánc hétfő 5.c 
Fehér Király Zsófia   testnevelés szerda 6.b 
Fucskóné Veres Krisztina 3.a napk. napközis nevelő szerda 3.a 
Fülöpné Soltész Erika 1.b napk. napközis nevelő, hittan szerda 1.b 
Gelleyné Horváth Judit 1.a napk.  napközis nevelő csütörtök 1.a 
Hajdu Hajnal   fizika kedd 5.c 
Dr. Hoffmann-né Mérey Diána   angol péntek 6.a 
Jablonszky Lajosné 6.b angol  kedd 6.b 
Joláthyné Parti Rita 5.b informatika csütörtök informatika 
Kisdi Eszter 4.a napk. napközis nevelő hétfő 4.a 
Kissné Berecz Judit 4.c tanító  kedd 4.c 
Komáromi Jánosné   hittan  csütörtök 3.a 
Komáromi Tímea   fizika egyeztetett időpontban: +36-1-225-0506 
Kovács Barbara 4.c napközi napközis nevelő kedd 4.c 
Kovácsné Serényi Petra   vizuális kultúra, technika hétfő technika
Lantosné Megyesi-Schwartz Dóra   ének szerda 6.a 
Lupták Réka 2.a tanító szerda 2.a 
Mandl Katalin 3.a tanító  szerda 3.a 
Märle Tamás 7.b történelem csütörtök 5.a 
Morvayné Vígh Viktória   matematika, kémia kedd 5.a 
Medvegy Krisztina 1.b tanító  kedd 1.b 
Nagy Ildikó 4.a tanító  hétfő 4.a 
Németh Ildikó 4.b tanító  csütörtök 4.b 
Ribiánszky Józsefné   biológia, term.ism. hétfő 5.a 
Rideg Anna 6.a hittan, magyar  kedd 6.a 
Róthné Nagy Boglárka 2.b napk. napközis nevelő hétfő 2.b 
Roszmuszné Harmann Csilla   magyar hétfő 4.b 
Schön Boglárka 2.a napk. napközis nevelő, ének szerda 2.a 
Selmeczy Csilla 3.b napk. napközis nevelő, rajz csütörtök 3.b 
Stróbl Kristófné 8.a magyar  hétfő 3.b 
Tóthné Ifju Aida 4.b napk. napközis nevelő csütörtök 4.b 
Udvardy Lilla   angol hétfő 2.a 
Vágó Edit 2.b tanító  hétfő 2.b 
Dr. Zarándné Krafcsik Ildikó 8.b angol hétfő 3.b 

Bejelentkezés a honlapra