Fogadóórák

Fogadóórák

Fogadóóra időpont foglalásához be kell jelentkezni a honlapon, melyhez előzetesen regisztrálni szükséges.

(Bármilyen technikai gond, hiba esetén, kérjük írjanak e-mailt a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre!)

Következő fogadóórák időpontja: 2019. november 25-28.

Bejelentkezni 2019. november 18., hétfő 10 órától, 2019. november 22., péntek 10 óráig lehet.

Kérjük azokat a szülőket, akik időpont hiányában nem tudnak valamelyik tanárral találkozni fogadóórán, telefonon egyeztessenek pótmegbeszélési időpontot!

További információk a jelentkezéshez



Foglalásához kérjük, kattintson a tanár nevére, majd válasszon egy időpontot!

  O.f. Szaktárgy  Időpont Hely
Dóra Zoltán igazgató    biológia egyeztetett időpontban: +36-1-225-0506
Czitronyiné T. Ágnes
igh. testnevelés egyeztetett időpontban: +36-1-225-0506
Bede Zsolt 7.a testnevelés, földrajz  szerda  5.b
Bedéné Jászai Mária 8.c biológia, földrajz, testnev.  hétfő  5.b
Blazsek Andrea   ének, dráma és tánc  szerda  6.c
Borosnyay Katalin 3.a tanító   csütörtök  3.a
Csapodiné Mihályi Csilla 5.b hittan, fejl.ped.  kedd  5.b
Darányiné Egri Anikó 1.b tanító  hétfő  1.b
Fehér Noémi 7.c néptánc  kedd 6.b
Fehér Király Zsófia   testnevelés  szerda  6.b
Fülöpné Soltész Erika 3.b napk. napközis nevelő, hittan szerda  3.b
Gelleyné Horváth Judit 3.a napk. napközis nevelő csütörtök  3.a
Hajdu Hajnal   fizika  kedd  5.a
Jablonszky Lajosné 7.b angol   csütörtök  6.c
Joláthyné Parti Rita   informatika csütörtök informatikaterem
Kisdi Eszter 2.a napk. napközis nevelő kedd  2.a
Kissné Berecz Judit 2.c tanító   hétfő  2.c
Komáromi Jánosné   hittan   csütörtök  3.b
Komáromi Tímea   fizika, matematika kedd
3.a
Kovács Barbara 2.b napk. napközis nevelő  kedd  2.b
Kovácsné Serényi Petra   vizuális kultúra, technika  szerda  technikaterem
Lantosné Megyesi-Schwartz Dóra   ének hétfő 4.a
Legeza Erika   matematika  kedd  3.b
Mandl Katalin 1.a tanító  szerda  1.a
Märle Tamás 5.a történelem szerda  5.a
Märle-Schön Boglárka 4.a napk. napközis nevelő, ének szerda 4.a
Matskássy-Pulai Enikő 1.a napk. napközis nevelő kedd 1.a
Medvegy Krisztina 3.b tanító  szerda  3.b
Mészáros Katalin   angol szerda  4.b
Morvayné Vígh Viktória 6.a matematika, kémia hétfő  6.c
Nagy Ildikó 2.a tanító  szerda 2.a
Németh Ildikó 2.b tanító  szerda  2.b
Németh Katalin Zsófia   angol hétfő  5.a
Ribiánszky Józsefné   biológia, term.ism. hétfő  3.a
Rideg Anna 8.a hittan, magyar kedd  2.c
Roszmuszné Harmann Csilla   magyar hétfő  2.b
Róthné Nagy Boglárka 4.a tanító kedd 4.a
Selmeczy Csilla 1.b napk. napközis nevelő, rajz hétfő 1.b
Stróbl Kristófné 6.b magyar  hétfő 6.b
Tihanyi Péter   hittan kedd 1.b
Tóth Éva Szilvia 4.b napk. napközis nevelő  hétfő  4.b
Vágó Edit 4.b tanító   kedd  4.b
Varga-Iványi Bernadett 2.c napk. napközis nevelő  hétfő  2.c
Dr. Zarándné Krafcsik Ildikó 6.c angol  kedd  6.c

Bejelentkezés